pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 19 sierpnia 2019
  • 25 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 2750

Otwarte Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej Mężczyzn

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udziału w 4. Otwartych Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Plażowej Mężczyzn.

4OMPP
IV OMPPwSPM - regulamin
IV OMPPwSPM - zgoda rodziców

W niedzielę 25 sierpnia na boiskach plażowych naszego Ośrodka, rozegrane zostaną 4. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną na adres sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "IV Otwarte Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej Mężczyzn" do 21 sierpnia. W zgłoszeniach prosimy podawać skład pary, osobę zgłaszającą oraz telefon kontaktowy. Wpisowe do turnieju (20 zł/para) prosimy wpłacać przelewem na konto bankowe: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 do 21 sierpnia 2019 lub w dniu turnieju (30 zł/para).

Weryfikacja zgłoszonych zespołów od godziny 9.00, a początek zmagań o godzinie 9.30. System gry będzie uzależniony od ilości zgłoszonych par. Dla najlepszych przewiduje się nagrody rzeczowe o wartości 500 zł.

Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w turnieju, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział w zawodach (zgoda dostępna w "plikach do pobrania").

Organizatorem zmagań jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 19 sierpnia 2019)
Kamil Konieczny/Adrian Gardyan.

plaza

new / pless.pl
źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj