Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 12 czerwca 2019
  • wyświetleń: 417

[Iskra Pszczyna] Młodzicy młodsi: Pewnie, ale nieskutecznie

Ostatni ligowy mecz rozegrali młodzicy z rocznika 2007. W poniedziałkowe późne popołudnie na boisku w Kobiórze podopieczni Mateusza Pławeckiego dopisali do swojego dorobku kolejne trzy punkty.

Młodzicy młodsi: Leśnik Kobiór - Iskra 10.06.2019
fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Pławeckiego:
"Kolejne mecz, w którym sprowadziliśmy rywala do głębokiej defensywy, mimo dużej przewagi dłuższy czas gry nie potrafiliśmy strzelić bramki. Worek z bramkami, otworzyliśmy dopiero na początku drugiej połowy, kiedy to w 10 minut, zadaliśmy 4 ciosy w postaci bramek. Po tym fragmencie gry, znowu królowała nieskuteczność. W ten oto sposób zakończyliśmy zmagania w lidze, gdzie w 9 kolejkach, udało nam się zgromadzić komplet punktów i zdobyć mistrzostwo naszej grupy. Sezon był przeplatany meczami lepszymi oraz słabszymi, w których mimo niekorzystnych wyników, potrafiliśmy się podnieść z kolan. Gratulacje dla całej drużyny."

Młodzicy młodsi: Leśnik Kobiór - MKS Iskra Pszczyna 10.06.2019 · fot. Andzejek


Leśnik Kobiór - MKS Iskra Pszczyna 0:5 (0:1)
Bramki: Kubica x2, Cieszko, Marks, Reclik

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Śnieg - Kuśmierczyk, Derlatka, Bilek, Cieszko, Marks, Kubica, Sokołowski, Reclik oraz Treliński, Kaźmierczyk, Mazur, Kajstura, Skwarek

Mateusz Pławecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.