Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 maja 2019
  • wyświetleń: 608

Udana majówka dla tenisistek z Bielska-Białej

W miniony weekend wartościowe wyniki na arenie krajowej odnotowały młode tenisistki, reprezentujące barwy BKT Advantage.

Zaledwie szesnastoletnia Patrycja Niewiadomska zajęła drugie miejsce, podczas rozgrywanego w Łodzi Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Kobiet i Mężczyzn. Dopiero w finale uległa faworytce turnieju, Julii Oczachowskiej, która obecnie plasuje się na 10 pozycji w rankingu Polskiego Związku Tenisowego.

Natalia Kostka natomiast triumfowała w najwyżej punktowanym ogólnopolskim turnieju do lat 12, który odbył się w Częstochowie. W finale nie dała szans, rozstawionej z numerem 1, reprezentantce Śląskiego Centrum Tenisa, Emilii Nizio. Przypomnijmy, że tenisistka z Bielska jest obecnie brązową medalistką Halowych Mistrzostw Polski. Bieżące wyniki Natalii na kortach ziemnych to dobry prognostyk przed zbliżającym się kolejnym championatem kraju.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.