Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 4 maja 2019
  • wyświetleń: 371

[Iskra Pszczyna] Orliki: Urozmaicona majówka

W czwartek, a więc w środku majówki na Orliku w Pszczynie odbył się ligowy mecz pomiędzy Iskrą w Wolą. Po zaciętym boju lepsi okazali się gospodarze.

Orliki: Iskra - UKS SPS Wola 02.05.2019
fot. Andzejek


Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"Majówkę urozmaiciliśmy sobie dwoma diametralnie różnymi połowami z UKS SPS Wola. W pierwszej połowie zostawiliśmy bardzo dużo miejsca rywalom. Niezliczone przegrane pojedynki 1 na 1 powodowały wiele sytuacji strzeleckich, na szczęście dobrze dysponowany był nasz bramkarz. Choć weszliśmy w mecz źle mogliśmy schodzić na przerwę remisując, a nawet prowadząc. Nasza skuteczność jednak nie pozwoliła strzelić żadnej bramki. Przegrywając jedną bramką, zmieniliśmy nasz styl, zawodnicy się obudzili i nie pozostawili złudzeń rywalowi. Ostatecznie zakończyliśmy mecz wynikiem 5.2 dla Iskry."

Orliki: MKS Iskra Pszczyna - UKS SPS Wola 02.05.2019 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - UKS SPS Wola 5:2

MKS Iskra Pszczyna zagrała w składzie:
Dawid Przybyło, Damian Rak, Szymon Rodak, Jacek Jonkisz, Kacper Ryguła, Aron Pach, Szymon Mazurczyk, Aleksander Ficek, Karol Grygier, Mateusz Grygier, Filip Urbańczyk

Szymon Furczyk, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.