Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 1 maja 2019
  • wyświetleń: 367

[Iskra Pszczyna] Orliki: Szczęście gospodarzy

Bardzo dobry mecz w trudnych warunkach atmosferycznych rozegrali zawodnicy z rocznika 2009 w rozgrywkach orlików starszych (rocznik 2008) tocząc zacięty bój z liderem zespołem Gol Bieruń.

Orliki: Gol Bieruń - Iskra 28.04.2019
fot. Andzejek


Komentarz trenera Artura Bryły:
"Kolejny mecz i kolejny sprawdzian dla naszej drużyny, w niedzielę graliśmy z liderem Orlików Starszych GOL'em Bieruń. Zaskoczyliśmy gospodarzy wysokim pressingiem od samego początku meczu.
Pierwsze 15 minut to koncert gry naszego zespołu i niestety koncert gry bramkarza gospodarzy, który bronił w nieprawdopodobny sposób mają przy tym mnóstwo szczęścia.
Jednak zdołaliśmy do przerwy strzelić 3 gole tracą jednego. W drugiej połowie gra się wyrównała, obie drużyny miały po kilka dogodnych sytuacji podbramkowych, GOL jednak był bardziej skuteczny i zdołał wyrównać w ostatniej akcji meczu. Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu obu drużyn."


Orliki: Gol Bieruń Nowy - MKS Iskra Pszczyna 28.04.2019 · fot. Andzejek


Gol Bieruń - MKS Iskra Pszczyna 5:5
bramki: Nikiel (dwie), Balcerowski (dwie), Witczak

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Waberski (br), Bryła, Witczak, Lazar, Michałek, Mrotek, Balcerowski, Szczepek, Nowak, Włodarczuk, Nikiel

Artur Bryła, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.