Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 2 maja 2019
  • wyświetleń: 479

[Iskra Pszczyna] Trampkarze: Majówka na plus

Udanie tegoroczna majówkę rozpoczęli trampkarze z rocznika 2004, którzy dorzucili w pierwszomajowe przedpołudnie kolejną wygraną, tym razem z Golem Bieruń i po trzech kolejkach mają komplet zwycięstw w rywalizacji III wojewódzkiej ligi trampkarzy.

Trampkarze: Iskra - Gol Bieruń 01.05.2019
fot. Andzejek


Komentarz trenera Pawła Zjawińskiego:
"Początek meczu z drużyną z Bierunia ułożył się po naszej myśli, w pierwszej połowie szybko strzeliliśmy dwie bramki i kontrowaliśmy przebieg boiskowych zdarzeń jednak tuż przed przerwą jeden z naszych obrońców sfaulował przeciwnika w naszym polu karnym, a sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystali przyjezdni. Po przerwie przeciwnicy nie mieli już nic do powiedzenia, dobra postawa zespołu spowodowała, że strzeliliśmy jeszcze 3 bramki i możemy się cieszyć z kolejnego zwycięstwa. Myślę, że to był dobry mecz w naszym wykonaniu. Brawo drużyna!"

Trampkarze: MKS Iskra Pszczyna - UKS Gol Bieruń 01.05.2019 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - UKS GOL Bieruń 5:1 (2:1)
Bramki: Gawron, Maśka, Szafron, Szmajduch, Gazda

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Zientek, Gazda, Szmajduch, Ryguła, Dziech, Sidło, Stryczek, Maśka, Hanslik, Gawron, Szafron oraz Caputa, Świerczek, Michulec, Dętkoś

Paweł Zjawiński, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.