pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 17 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 291

[Iskra Pszczyna] Trampkarze młodsi: Zabrakło pewności siebie

Kolejne spotkanie w ramach II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy rozegrali zawodnicy z rocznika 2005.

Trampkarze młodsi: Iskra - ROW Rybnik 13.04.2019
fot. Andzejek


Komentarz trenera Tomasza Cempura:
"Mimo wiedzy zdobytej w poprzednich meczach, w pierwszych minutach spotkania zabrakło nam pewności siebie i dokładności w grze. Z upływem czasu nasz gra wyglądała coraz lepiej, zaczęliśmy dłużej utrzymywać się przy piłce co zaowocowało kilkoma dobrymi akcjami jednak nadal brakowało nam dokładności na połowie przeciwnika. W ostateczności udało się zdobyć bramkę kontaktową jednak zabrakło czasu na zdobycie chociaż jednego punktu. Cieszy mnie fakt, że drużyna wyciąga wnioski, uczy się na własnych błędach oraz zdobywa cenne doświadczenie w każdym drugoligowym spotkaniu. Myślę, że zaowocuje to zdobyczą punktową w kolejnych spotkaniach."

Trampkarze młodsi: MKS Iskra Pszczyna - RKP ROW Rybnik 13.04.2019 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - ROW Rybnik 1:2 (0:1)
Bramka: Sergiusz Kałamała

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Jakub Jurczak, Stanisław Mrozik, Marek Świerczek, Kacper Rak, Maciej Kudela, Kamil Bohm, Maciej Caputa, Sergiusz Kałamała, Miłosz Wrona, Adrian Ryguła, Kamil Zieleźnik, Dawid Goczoł, Miłosz Luboń, Jakub Growiec

Tomasz Cempura, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.