Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 7 listopada 2018
  • 9 listopada 2018
  • wyświetleń: 1744

Goczałkowice: Przepłyńmy 100 km na 100 lat Niepodległej

Za nami:

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju zaprasza wszystkich klientów krytej pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju, którzy od 10 do 12 listopada odwiedzą basen, do udziału w akcji "Przepłyńmy 100 kilometrów na 100 Lat Niepodległej".

Głównym celem akcji jest przepłynięcie przez klientów pływalni dystansu 100 km. Na osiągnięcie tego celu wyznaczone zostały trzy dni: 10, 11 i 12 listopada. Każdy klient może się włączyć do akcji! Jak to zrobić? Wystarczy przepłynąć 100 metrów (cztery długości basenu) wybranym przez siebie stylem pływackim. Jest to symboliczny dystans z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości, za którego przepłynięcie każdy uczestnik otrzyma słodki upominek.

Przed rozpoczęciem pływania należy zgłosić chęć udziału w akcji ratownikowi podając swoje imię i nazwisko, a po zakończeniu próby przepłynięty dystans. Dla klientów, którym pokonanie dystansu jednego kilometra (40 długości basenu) nie będzie stanowić problemu, GOSiR przygotował specjalne pamiątkowe medale. Każdy klient i każdy przepłynięty przez niego dystans jest ważny. Tym bardziej zachęcamy do włączenia się do naszej akcji. Przepłyńmy wspólnie 100 km i uczcijmy w ten sposób 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich klientów, którzy 11 listopada zechcą skorzystać z krytej pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju przygotowany został specjalny bilet, którego cena będzie wynosić 2 zł (za 67 minut, dopłata za każdą przekroczoną minutę 0,18 zł)

Goczałkowice, basen, niepodległość

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.