pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 13 września 2005
  • wyświetleń: 1648

Michał Budny wrześniowym mistrzem

W niedzielę 11 września odbył się długo oczekiwany turniej o mistrzostwo pubu Rock Stodoła w Pszczynie. Oprócz atrakcyjnych i wartościowych nagród w turnieju można było wygrać tzw. Jackpota. Kto pierwszy skończy partię „z kija” ten otrzymuje dodatkową kasę.

Już w drugiej rundzie dokonał tego Rafał Kuczera, w którym można było upatrywać faworyta. Jego marsz do finału przerwał jednak dobrze dysponowany Michał Budny, który dotarł do finału bez porażki. Po lewej stronie o wejście do pierwszej trójki walczyli jeszcze Michał Wybraniec i Rafał Kuczera. Zwycięsko z tej batalii wyszedł Rafał i Michał musiał się zadowolić nieszczęsnym czwartym miejscem. Na drodze do finału Rafał musiał jeszcze pokonać właściciela pubu – Łukasza Wierę. Łukasz przez cały turniej grał bardzo skupiony i w tym ważnym meczu także okazał się lepszy od przeciwnika.

Finał to pojedynek Michał Budny – Łukasz Wiera. Był to już drugi mecz pomiędzy tymi zawodnikami w turnieju. Michał Budny wygrał dosyć łatwo 2:0 i został wrześniowym mistrzem pubu Rock Stodoła. Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę16 października o godz. 15.00.

Wyniki:

1.Michał Budny
2.Łukasz Wiera
3.Rafał Kuczera
4.Michał Wybraniec

A. Bernard

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.