pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 24 lutego 2018
  • wyświetleń: 2396

[Iskra Pszczyna] Zimowe półkolonie - podsumowanie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

Od 29 stycznia do 2 lutego, czyli w pierwszym tygodniu zimowych ferii trwały zimowe półkolonie, w których uczestniczyli zawodnicy Iskry Pszczyna. W zorganizowanym wraz z Centrum Aktywności Ruchowej oraz Akademią Młodego Piłkarza aktywnego wypoczynku skorzystało ponad 140 uczestników.Bazą zimowiska były obiekty Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie, gdzie przez pięć dni od rana do późnego popołudnia zarówno boisko jak i hale i sale sportowe tętniły życiem. Były także wizyty na pszczyńskim lodowisku, siłowni na Stadionie Miejskim oraz na basenie w Goczałkowicach. Ponadto zawodnicy brali udział w turniejach piłkarskich organizowanych przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

Wszyscy uczestnicy wzięli także w jednodniowej wycieczce do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach oraz zwiedzali odnowiony Stadion Śląski w Chorzowie.

Przebieg zimowego wypoczynku można było na bieżąco śledzić na zdjęciach prezentowanych na klubowym koncie facebookowym. Kto jeszcze nie zajrzał na nasz profil zapraszamy, tam blisko 900 zdjęć z pięciodniowego wypoczynku. Dzień 1, dzień 2, dzień 3, dzień 4, dzień 5.

Zarząd MKS Iskra Pszczyna, sztab szkoleniowy oraz uczestnicy półkolonii pragną serdecznie podziękować Dyrekcji Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie za udostepnienie obiektów sportowych oraz pomoc w organizacji zimowego wypoczynku. Dziękujemy także wszystkim osobom, które przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia zimowej akcji.

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj