pless.pl

Reklama

Sport

  • 14 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1106

[Iskra Pszczyna] Orliki: Przygotowania na całego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Orliki z rocznik 2007 nie próżnują. Do rundy wiosennej przygotowania chłopcy rozpoczęli już 6 stycznia sparingowym meczem z Czechowicami. Tydzień później na zaproszenie czechowiczan zagrali w halowym turnieju.

Orliki: Iskra - Trójka Czechowice 06.01.2017
fot. Andzejek


Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"Do nowego sezonu przygotowujemy się już od 2 tygodni. Przed tygodniem wygraliśmy sparing z Trójką Czechowice, a w ostatnią sobotę na zaproszenie tej drużyny zagraliśmy w Czechowicach Dziedzicach w Karnawałowym Turnieju Halowym. W turnieju wzięło udział 6 drużyn, grających w dwóch grupach eliminacyjnych. Nasz zespół po dwóch zwycięstwach nad Sokołem Zabrzeg 2-1 i 1-0, zwycięstwie nad BBTS Podbeskidzie Bielsko B. 2-1 i porażce w rewanżu z tym zespołem 0-1, z pierwszego miejsca awansował do półfinału. W meczu półfinałowym wygraliśmy z Rekordem Bielsko B. 1-0 i awansowaliśmy do finału, a drugim finalistą został znany już nam z eliminacji zespół BBTS Podbeskidzie, który w swojej rozgrywce półfinałowej pokonał gospodarzy Trójkę Czechowice .

Ten finał to było mocne uderzenie. Wyrównane starcie dwóch zdeterminowanych rywali i emocjonujące do ostatniej sekundy, bo właśnie w ostatniej sekundzie meczu zdobyliśmy bramkę na 1-1. Niestety, w karnych przegraliśmy. Był dramat, były łzy. Dopiero torba pełna słodyczy i medale za zajęcie 2. miejsca w turnieju trochę podreperowały humory chłopców."


Orliki: MKS Iskra Pszczyna - UMKS Trójka Czechowice 06.01.2018 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kuba Kubica, Michał Śnieg, Sergiusz Wesołek, Michał Jasiński, Bartek Jasiński, Bartek Kuśmierczyk, Paweł Grygier, Bartek Bilek, Wiktor Skwarek, Szymek Reclik.

Ryszard Tomanek
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj