Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 25 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 517

[Iskra Pszczyna] Trampkarze młodsi: Coś się zacięło

W sobotnie przedpołudnie w Rybniku o kolejne punkty w rozgrywkach II wojewódzkiej ligi trampkarzy walczyli zawodnicy z rocznika 2003.

Trampkarze: Iskra - ROW Rybnik 31.05.2015
fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Bardzo wyrównany mecz, w którym nie brakowało walki. Niestety dla nas mecz rozpoczął się od szybko straconej bramki po naszym błędzie w ustawieniu. Z biegiem czasu zaczęliśmy dochodzić do głosu i stwarzać sytuacje. Jeszcze przed gwizdkiem na przerwę udało się wyrównać za sprawą trafienia Kacpra Gołki.
Druga połowa rozpoczęła się od naszej składnej akcji, po której objęliśmy prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Patryk Zakrzewski. Niestety na 15 min przed końcowym gwizdkiem coś się w nas zacięło, najpierw po rzucie rożnym Rybnik wyrównał, a dwie minuty później było już 3-2 dla gospodarzy. W samej końcówce mieliśmy jeszcze 2 okazje do wyrównanie, ale to ROW w ostatniej akcji wyprowadził kontrę zakończoną bramką."


RKP ROW Rybnik - MKS Iskra Pszczyna 4:2 (1:1)
bramki dla Iskry: Kacper Gołka, Patryk Zakrzewski

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Paweł Mura, Paweł Stebel, Karol Biegier, Michał Klim, Jakub Maśka, Jakub Sleziona, Patryk Zakrzewski, Kamil Mikołajczyk, Kacper Gołka, Marcel Nycz, Wojciech Szpek oraz Maciej Nowak, Michał Ożóg, Adam Góralczyk, Kacper Zientek, Daniel Markiewicz, Konrad Biegier, Adam Ziebura

Mateusz Bałuch, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.