Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 1321

[Iskra Pszczyna] Orliki: Początkowo nie szło, ale...

Swój pierwszy wiosenny ligowy mecz mają za sobą zawodnicy z rocznika 2006, którzy w sobotni poranek rywalizowali w Woli z miejscowym UKSem.

Orliki: UKS SPS Wola - Iskra 08.04.2017
fot. Andzejek


Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W sobotę graliśmy z UKS SPS Wola i była to inauguracja IV Ligi Okręgowej Orlik. W pierwszej połowie jednak nie szło nam, oj, nie szło. Ciężko zawiązywały się akcje, szwankowało wykończenie, a obrona z najwyższym trudem odpierała ataki przeciwnika. Jest pewną zagadką jak to się dzieje, że ta sama drużyna po początkowym zastoju wychodzi na drugą połowę i prowadzi imponującą grę, w której jest rozmach, szybkość i płynność, ale tak właśnie było w sobotę w Woli. Pierwszą połowę przegraliśmy 0-1, ale po pokazie gry w drugiej wygraliśmy mecz 7-3. Gratulacje dla tej drugiej drużyny."

Orliki: UKS SPS Wola - MKS Iskra Pszczyna 08.04.2017 · fot. Andzejek


UKS SPS Wola - MKS Iskra Pszczyna 7:3 (0:1)
Bramki: Igor Bała i Fabian Bała po 2, Szymek Muras, Maksymilian Kurczyk i Miłosz Szydłowski po 1

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Igor Bała, Robert Prządka, Hubert Pietruszka, Szymek Muras, Bartek Januszewski, Karol Psik, Janek Przybyło, Maksymilian Kurczyk, Miłosz Szydłowski, Radek Kloc, Mikołaj Łuszcz, Fabian Bała

Ryszard Tomanek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.