pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 23 lutego 2017
  • wyświetleń: 1042

Pucharem Ligi zakończy się LF Pszczyna-Suszec-Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Dziewięć zespołów zgłoszonych zostało do rozgrywek o Puchar Ligi LF Pszczyna-Suszec-Goczałkowice. Turniej zostanie rozegrany w niedzielę (26 lutego), a po nim zostanie podsumowana obecna edycja rozgrywek.

Przypomnijmy, że w obecnym sezonie Lig Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice rywalizowało 28 zespołów, które występowały na trzech poziomach. W I i II lidze po 10 drużyn, zaś osiem w III lidze. I w tej ostatnie sezon już zakończony, a wszystkie rozstrzygnięcia znane. Te najważniejsze, związane z mistrzostwem III ligi, dotyczy zespoły z Kryr. Znani są również mistrzowie dwóch kolejny lig (FC Turbodymomeny w I lidze i OKS 4 Kąty Poligon w II lidze), ale w sobotę obie klasy rozgrywkowe zmierzą się w meczach ostatniej kolejki.

W niedzielę poznamy również triumfatora Pucharu Ligi. Do zmagań zgłosiło się dziewięć drużyn: Trendy House Kobiór, Orły Mirosława K., Termex Pszczyna, Ośrodek nad Dokawą, Profi M Tec Pszczyna, Ełka Team Pszczyna, Dziubaski Ćwiklice, OKS 4 Kąty Pszczyna, Piwkarzyki Tychy. Początek zawodów wyznaczono na godzinę 10.00 (prosimy wszystkie drużyny o obecność w hali!). Poprzedzi je losowanie grup. Turniej będzie rozgrywany w hali POSiR w Pszczynie.

Zakończenie Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice zaplanowane zostało z kolei na godzinę 14.00. Wtedy zostaną wręczone puchary, medale, statuetki oraz upominki. Będzie też możliwość odebrania kaucji. Prosimy wszystkie drużyny uczestniczące w halowych rozgrywkach o obecność.

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj