pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 9 grudnia 2016
  • 17 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2281

Mikołajkowe zawody pływackie pod patronatem Radosława Kawęckiego

Za nami:

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Gilus" w Gilowicach wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Woli będzie organizatorem XIII Mikołajkowych Zawodów Pływackich pod patronatem Radosława Kawęckiego.

W sobotę, 17 grudnia pływacy sprawdzą swoje umiejętności na Pływalni Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Woli. Celem zawodów jest rozwijanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań sportem pływackim, a także popularyzacja pływania i promocja talentów pływackich.

W zawodach mają prawo startu zawodnicy urodzeni w roku: 2009 i młodsi, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003 i starsi. Osoby niepełnoletnie zgłaszający się indywidualnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców/opiekunów prawnych na udział w zawodach. Zgłoszenie do zawodów dostępne będzie do pobrania na stronie www.megatiming.pl, które należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 12 grudnia. Zgłoszenia do zawodów należy przesłać na adres e-mail: w.szulc1@interia.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo przyjęcia mają zaproszone kluby.

Opłata startowa wynosi 30 zł od zawodnika, płatna na konto klubu do 14 grudnia, po tym terminie opłata wynosi 35 zł, opłata w dniu zawodów wynosi 40 zł. Dla najlepszych zawodników oraz drużyn przewidziane są dyplomy, medale i nagrody.Zachęcamy do obejrzenia galerii z ubiegłorocznej edycji zawodów.

Mikołajkowe zawody pływackie - 19.12.2015 · fot. MUKS Gilus Gilowice

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.