pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 2 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1208

Wyślij propozycję imprezy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Jak co roku Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do składania propozycji imprez sportowych na 2017 rok. Jeśli projekt okaże się ciekawy, ma szanse znaleźć się w naszym kalendarzu imprez!

Uważasz, że brakuje Ci jakieś imprezy sportowej w powiecie pszczyńskim? Masz pomysł na ciekawe zawody sportowe lub zajęcia sportowe? Zgłoś się z tym do nas!

W związku z tym, zachęcamy do składania propozycji, które wraz z krótkim opisem (charakterystyka, grupa docelowa, proponowany termin) prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres: stieber@posir.pszczyna.pl do 20 grudnia z dopiskiem: "Propozycje imprez do kalendarza na 2017 rok". Niewykluczone, że właśnie Twoja propozycja zostanie wpisana do kalendarza imprez odbywających się na terenie powiatu pszczyńskiego.

Spośród imprez zaproponowanych końcem ubiegłego roku przez mieszkańców Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie w 2016 roku zrealizował:
1. Turniej Mini Piłki Nożnej dla dzieci (roczniki: 2008-2011).
Zaproponowane przez Michała Majnusza.
Turniej mini piłki nożnej dla dzieci "2 na 2" i "3 na 3" na małe bramki. Zawody zostały rozegrane w hali POSiR w Pszczynie podczas tegorocznych ferii zimowych (27 i 28 lutego). >>>RELACJA<<<

2. Rodzinny Turniej Siatkówki
Zaproponowane przez Agnieszkę Mieszczak.
Turniej siatkarskich dwójek: dziecko i rodzic. Zawody zostały rozegrane na Orliku 12 czerwca. >>>RELACJA<<<

3. Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich
Zaproponowane przez Jakuba Białasa.
Turniej siatkówki dla drużyn amatorskich. Zawody zostały rozegrane 2 października. >>>RELACJA<<<

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj