pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 27 listopada 2016
  • wyświetleń: 1442

IX KMPP: poznaliśmy najmłodszych finalistów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Od zmagań najmłodszej kategorii - żaków rozpoczęliśmy IX Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu. W eliminacjach wzięło udział 21 drużyn.

Rywalizacja toczyła się w czterech grupach wiekowych: trzech pięciozespołowych i jeden sześciozespołowej. Awans do turnieju finałowego uzyskiwali tylko zwycięzcy grup. W pierwszej grupie triumfował UKS SPS Wola I, który zwyciężył we wszystkich czterech spotkaniach. Bardzo ciekawy przebieg miały zmagania w grupie drugiej. Ostatecznie dzięki zwycięstwu w ostatnim spotkaniu grupy drużyna MKS Iskra Pszczyna II wyprzedziła LKS Czarków. Na brawa zasłużyły również kolejne ekipy w klasyfikacji: Leśnik Kobiór I i UKS SPS Wola II. W grupie C zwyciężyła z kompletem punktów Iskra Pszczyna. W ostatniej grupie D wygrał z kompletem pięciu zwycięstw zespół UMKS Ruły United.

Turniej żaków rozgrywany był w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Kolejna odsłona IX Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu już w kolejną niedzielę.

IX KMPP Futsal 2016


IX KMPP Futsal - eliminacje żaków (27.11.2016) · fot. POSiR Pszczyna

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj