Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 25 listopada 2016
  • wyświetleń: 765

Rozgrywki w curlingu o Puchar Przewodniczącego KS Warszowice

Klub Sportowy Warszowice zaprasza do udziału w Rozgrywkach o Puchar Przewodniczącego KS "Warszowice" w curlingu.

curling, ks warszowice
Rozgrywki w curlingu o Puchar Przewodniczącego KS Warszowice


Do udziału w pucharze mogą zgłaszać się drużyny 3-7 osobowe, w terminie do 30 listopada. Członkami drużyn mogą być mieszkańcy Gminy Pawłowice oraz osoby będące członkami organizacji społecznych, działających na terenie Gminy.

Organizatorzy przewidują przeprowadzenie szkoleń, instruktarzy i treningi przed rozpoczęciem cyklu zawodów. Omówienie zasad rozgrywek oraz treningi dla zainteresowanych drużyn planuje przeprowadzić się w pięciu terminach, przed rozpoczęciem rozgrywek (wtorki i czwartki, w godzinach 19.00-21.00).

Dla zwycięskiej drużyny przewiduje się Puchar, a dla wszystkich uczestników - okolicznościowe przypinki oraz odżywki sportowe (napoje, batony).

Zapisy drużyn (w formie pisemnej) przyjmują Janusz Tomica oraz Marcin Gawlas. Kontakt na lodowisku GOS w Pawłowicach i na Facebooku. Liczba drużyn jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku zgłoszenia się większej liczby drużyn niż 6, drużyny zostają wpisane na listę rezerwową i mogą uczestniczyć w treningach. W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, nazwiska zawodników oraz wskazać kapitana.

Organizatorzy zawodów nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne wypadki, urazy itp. powstałe wśród uczestników, w trakcie zawodów oraz będące następstwem tych zawodów. Zaleca się, aby uczestnicy zawodów posiadali aktualne ubezpieczenie NNW.

Harmonogram oraz terminy rozgrywek zostaną ustalone po zamknięciu listy drużyn.

Wydarzenie jest dotowane z budżetu Gminy Pawłowice.

BM, KS Warszowice / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.