pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 7 listopada 2016
  • wyświetleń: 771

[Iskra Pszczyna] Orliki: Nie przestają strzelać

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Rozpędzona drużyna z rocznika 2006 na zwycięskim szlaku. Podopieczni Ryszarda Tomanka w sobotę w lidze podokręu Tychy rywalizowała w Łaziskach z Polonią, zaś w niedziele w pszczyńskiej Lidze Orlików.

Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W sobotę wygraliśmy z Polonią Łaziska 9-0, ale worek z bramkami otworzył się dopiero po 20. minutach gry. Do tego czasu nie było lekko, bo przeciwnik dobrze się czuł na swoim rozległym, grząskim i nierównym boisku. W tych nietypowych warunkach nasza drużyna, przyzwyczajona do gry na sztucznej trawie, długo nie mogła złapać swojego rytmu. Dopiero po pierwszych bramkach zaczęła dominować na boisku i w miarę nabierania przewagi było widać, że je polubiła. Gratulacje. Tym bardziej, że rywal to czołówka IV Ligi Okręgowej Orlik.?"

KP Polonia Łaziska - MKS Iskra Pszczyna 0:9
Bramki: Igor Bała-5, Maksymilian Kurczyk -2, Miłosz Szydłowski, Hubert Pietruszka po 1

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Igor Bała, Karol Stieber, Robert Prządka, Szymek Muras, Bartek Januszewski, Hubert Pietruszka, Maksymilian Kurczyk, Janek Przybyło, Radek Kloc, Miłosz Szydłowski, Fabian Bała

"Natomiast w niedzielę w ramach Pszczyńskiej Ligi Orlików zagraliśmy 2 mecze w hali w Wiśle Małej. W pierwszym wygraliśmy 21-0 z LKS Brzeźce I, a w drugim 26-1 z LKS Brzeźce II. Bramkostrzelność chłopców wprowadziła perturbacje do obliczeń i - niestety - tym razem strzelcy bramek nie zostaną podani."

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Damian Zimnol, Wiktor Lazarek, Filip Dembecki, Karol Psik, Łukasz Furtok, Robert Prządka, Karol Stieber, Radek Kloc, Fabian Bała, Igor Bała

Ryszard Tomanek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj