pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 13 czerwca 2016
  • wyświetleń: 220

[Iskra Pszczyna] Orliki: Pszczyńska liga zakończona

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

To już końcówka zmagań Orlików. W sobotę odbyły się ostatnie gry ligowe pszczyńskich rozgrywek na boisku w Piasku. Za tydzień ostatnim akcentem będzie jeszcze Puchar Ligi, który odbędzie się w Jankowicach.

Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W sobotę na orliku w Piasku pokonaliśmy zespół LKS Jankowice 3-2. Był to udany mecz, nasi chłopcy dominowali na boisku i pokazali dobrze zorganizowaną grę. Dla debiutanta Nikodema Knapika był to pierwszy mecz, ale dla naszej drużyny już ostatni w rozgrywkach Pszczyńskiej Ligi Orlików. Nie wiadomo jaką ostatecznie zajmiemy lokatę w tabeli rozgrywek, bo rywale mają jeszcze do rozegrania zaległe mecze, a my, mimo naszej gotowości, nie zagraliśmy dwóch meczów z Czarkowem. Chłopcy byli najmłodszym zespołem w rozgrywkach, ale na boisku radzili sobie jak "starzy", wygrywając 5 meczów, jeden remisując, a przegrali tylko dwa. Gratulacje."

Bramki: Filip Dembecki, Miłosz Szydłowski i Maksymilian Kurczyk po jednej

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Szymek Muras, Karol Stieber, Robert Prządka, Bartek Januszewski, Karol Psik, Wiktor Lazarek, Nikodem Knapik, Radek Kloc, Miłosz Szydłowski, Filip Dembecki, Łukasz Furtok, Maksymilian Kurczyk

Ryszard Tomanek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj