Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 28 października 2016
  • wyświetleń: 2439

Akademia Młodego Piłkarza w Lidze Maluchów - zdjęcia

Spore emocje przeżywali w minioną sobotę piłkarze Akademii Młodego Piłkarza. Zawodnicy z Pszczyny, Radostowic, Studzienic, Miedźnej, a także Międzyrzecza zawitali do hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie uczestniczyli w turnieju Ligi Maluchów.

Akademia Młodego Piłkarza w Lidze Maluchów - 10.2016


Rywalizacja, w której nie wynik był sprawą najważniejszą, a dobra zabawa i płynąca z niej nauka, rozpoczęła się od zmagań rocznika 2009, w której Akademię Młodego Piłkarza reprezentował siedmioosobowy zespół. Na boisku przebywało po czterech zawodników każdej drużyny, a gra toczyła się na małe bramki, bez bramkarzy.

Później dwa boiska, na których grały starsze dzieci zamieniły się w pięć placów do gry, na których zameldowało się i w jednym czasie grało niemal 50 zawodników. Na trzech z nich rywalizowały dzieci starsze, a na dwóch mniejszych zameldowali się najmłodsi zawodnicy.

Zdrowej, toczonej w duchu fair play rywalizacji towarzyszył uśmiech, a medale dla każdego z uczestników z całą pewnością pozwolą utrwalić w głowach młodych piłkarzy mnóstwo pozytywnych emocji.

Organizatorami Ligi Maluchów było Centrum Aktywności Ruchowej MTW Sport wspólnie z Iskrą Pszczyna, a także Powiatowym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Obszerną galerię zdjęć można znaleźć na facebooku Centrum Aktywności Ruchowej MTW Sport: www.facebook.com/mtwsport/photos/?tab=album&album_id=575138119360563

Centrum Aktywności Ruchowej

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.