pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 30 maja 2005
  • wyświetleń: 4582

Pszczyński Cross Rowerowy

Pszczyński Cross Rowerowy
II Pszczyński Cross Rowerowy


5 czerwca odbędzie się V już Pszczyński Cross Rowerowy. Aby zostać jego uczestnikiem, należy zgłosić się na zapisy o godzinie 12.00. Start przewidziano na godzinę 13.00. A to wszystko w pszczyńskim parku. Organizatorem imprezy jest: Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie oraz Wolontariusze Zespołu Szkół w Pszczynie. Poniżej zamieszczamy warunki uczestnictwa.

W rajdzie biorą udział zawodnicy w następujących kategoriach wiekowych:
-2 klasa szkoły podstawowej, /o Puchar Ks. Dziekana Krystaina Janko/
-3 – 4 klasa szkoły podstawowej,
-5 – 6 klasa szkoły podstawowej,
-1 – 3 klasa gimnazjum,
-szkoły średnie,
-open.

Ponadto zawodnicy poniżej 18 roku życia powinni posiadać zgodę rodziców na udział w crossie. Każdy uczestnik bierze udział w crossie na własną odpowiedzialność, organizator nie zapewnia ubezpieczenia startującym od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Chętni zgłaszają udział w rajdzie poprzez wpisanie się na listę uczestników, na godzinę przed rozpoczęciem imprezy.Listę zgłoszeń przechowuje organizator. W przypadku zbyt dużej ilości zgłoszeń organizator zastrzega sobie prawo nie przyjmowania większej ilości zawodników.

Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać: stosowną odzież oraz kask chroniący głowę,jak również sprawny, odpowiednio wyposażony rower.

MORiS

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.