pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 23 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 2430

Weekendowe zmagania w siatkówce na piachu - wyniki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Zwycięstwem par Weronika Grząślewicz/Kacper Ledwoń w mikstach, oraz Karolina Kmita/Weronika Grząślewicz w turnieju kobiet, zakończyły się weekendowe zmagania w siatkówce na piachu.

Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet
fot. POSiR
Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów
fot. POSiR


Komplet 16-stu par mieszanych wziął udział w Turnieju Siatkówki Plażowej Mikstów, który w sobotę 20 sierpnia odbył się na boiskach plażowych Powiatowego Ośrodka Sportu i rekreacji. Turniej zakończył się zwycięstwem pary Weronika Grząślewicz/Kacper Ledwoń, a drugie miejsce przypadło parze Katarzyna Krupa/Marcin Krupa. Na najniższym stopniu podium rywalizację zakończyła para Ola Sewerin/Kamil Węgierski.

Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów, sobota 21 sierpnia 2016
Klasyfikacja końcowa:

  • 1. Weronika Grząślewicz/Kacper Ledwoń
  • 2. Katarzyna Krupa/Marcin Krupa
  • 3. Ola Sewerin/Kamil Węgierski
  • 4. Sonia Turant/Piotr Gwóźdź
  • 5-6 Agnieszka Kędzior/Patryk Zomerlik, Paweł Jodłowski/Marcela Konowoł
  • 7-8 Joanna Pyrek/Jarosław Płachno, Karolina Kmita/Piotr Kapa
  • 9-12 Marta Kowalczyk/Maciej Jasion, Adrianna Góralska/Michał Uracz, Dorota Janiszewska/Krzysztof Bulanda, Magdalena Orzeszek/Kamil Królikowski
  • 13-16 Anna Folek/Karol Konieczny, Wiktoria Puchałka/Paweł Operchalski, Teresa Kania/Oskar Janicki, Kinga Wanot/Szymon Pałyz.


W niedzielnym Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet wzięły udział zaledwie cztery pary, grania było jednak sporo. Panie rywalizowały systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Po zakończonych spotkaniach w grupie, o zwycięstwo w turnieju zagrały pary z miejsc 1-2, a pozostałe dwa zespoły walczyły o miejsce trzecie. Bez porażki, a nawet straconego seta, turniej zakończyła para Karolina Kmita i Weronika Grząślewicz. Drugie miejsce zajęły Sonia Turant i Karolina Kuliś. W zaciętym spotkaniu o trzecie miejsce zwyciężyła para Urszula Lorenc/Natalia Krzempek, które 2:1 pokonały Sybillę Wiącek i Joannę Świerczek.

Zdjęcia z weekendowych zmagań na piachu znajdziecie na naszym profilu www.facebook.com/posirpszczyna

Przed nami ostatni w tym sezonie turniej siatkówki na piasku. Już w najbliższą sobotę, 27 sierpnia o tytuł Mistrza Powiatu Pszczyńskiego powalczą panowie. Więcej o tej imprezie znajdziecie tutaj. Zapraszamy!

Otwarte Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej Mężczyzn
fot. POSiR

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj