pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 1 czerwca 2016
  • wyświetleń: 1676

KBS Pszczyna: trzy złote medale i jeden srebrny na Mistrzostwach LOK

Zawody krajowe o Mistrzostwo Ligi Obrony Kraju w Strzelectwie Sportowym Młodzików i Juniorów Młodszych zakończyły się największym sukcesem w historii Sekcji Strzeleckiej KBS Pszczyna oraz Powiatowego Ośrodka Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie. Zawodnicy rywalizowali w dniach 28-29 maja. Młodzik Artur Piech zdobył 3 złote medale, a juniorka Diana Zieleźnik srebrny medal.

Trzy złote medale i jeden srebrny medal na Ogólnopolskich Mistrzostwach Ligii Obrony Kraju w Strzelectwie Sportowym w Tarnowie · fot. Jan Żychowski


Artur Piech wygrał konkurencje: Ppn 30 z wynikiem 277 punktów, konkurencję PSP 30 część dokładną z wynikiem 275 punktów, a PSP 30 część szybką z wynikiem 255 punktów. Jako pierwszy zawodnik KBS Pszczyna zdobył 3 medale na Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK, wygrał zawody na szczeblu krajowym. Diana Zieleźnik, w konkurencji PSP 30+30 zajęła 2. miejsce z wynikiem 494 pkt. W młodziczkach startowała też Kinga Witala, która w 3 konkurencjach pistoletowych zajęła 9. miejsce.

Jan Żychowski

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.