• 15 marca 2016
  • wyświetleń: 2731

Dobry start zapaśników z Woli

W dniach 4-5 marca w Osielsku odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U- 23 w zapasach w stylu wolnym.

Piotr Mnich
Piotr Mnich zajął trzecie miejsce podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-23 · fot. GKS Piast Wola

GKS Piast Wola reprezentowało dwóch zawodników: Piotr Mnich w kat. do 61 kg, który wywalczył brązowy medal oraz Witold Ciemierz w kat. do 97 kg, który zajął piąte miejsce. W zawodach walczyło 91 zawodników z 31 klubów.

Biorąc pod uwagę, że zawodnicy GKS Piast Wola są studentami Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusz Kościuszki we Wrocławiu, przez co mają bardzo ograniczoną możliwość przygotowań do startów, to miejsca, które wywalczyli są wysokie.