pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 7 października 2015
  • 19 października 2015
  • wyświetleń: 1258

Zgłoś swój zespół do Ligi Siatkówki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

25 października planowany jest start nowego sezonu Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice. Zgłosiłeś już swoją drużynę?

Liga Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice 2015/2016


Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Sportu i rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju zapraszają do udziału w Lidze Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice. 25 października planowana jest pierwsza kolejka dziewiątej edycji amatorskich rozgrywek siatkarskich. Tradycyjnie mecze rozgrywane będą w dwóch halach: POSiR w Pszczynie oraz "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszonych zespołów, ale tradycyjnie można się spodziewać rundy zasadniczej i play-off. Każdy mecz będzie rozgrywany do trzech zwycięskich setów.

Zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane są drogą elektroniczną: sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Liga Siatkówki do 19 października. W zgłoszeniu prosimy podać: nazwę zespołu, miejscowość "siedzibę drużyny", imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon kontaktowy. Wpisowe do rozgrywek wynosi 600 zł.

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj