pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 4 czerwca 2015
  • wyświetleń: 329

Juniorzy: Przedostatnia rozgrywka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W niedzielne przedpołudnie na boisku Piast w Pszczynie juniorzy Iskry podejmowali zespół APNu Tychy. Chcąc liczyć się jeszcze w walce o awans gospodarze nie mogli sobie pozwolić na stratę punktów w tym meczu.

Juniorzy: Iskra - APN Tychy 31.05.2015
fot. Andzejek


Komentarz trenera Marcina Pastuszki:
"Po porażce w pierwszej rundzie do meczu z APNem przystąpiliśmy niesamowicie zmotywowani i skoncentrowani. Mieliśmy swój plan na ten mecz, który od początku dobrze realizowaliśmy. Przeciwnik grał piłką, jednak wszystko odbywało się w bezpiecznej odległości od naszej bramki. My nastawiliśmy się na odbiór w okolicach środka boiska co bardzo często się udawało. Stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji, jednak dopiero w siedemnastej minucie gry Kamil Komraus skierował głową piłkę do bramki. Bardzo szybko udało się dołożyć jeszcze jedno trafienie, autorem którego był Kamil Bałuch po dalekim wrzucie z autu Dębskiego. Jeszcze przed przerwą Prusek zdobył bramkę, która pewnie załatwiłaby sprawę, ale sędzia w tej sytuacji dopatrzył się jakiegoś przewinienia. Ten wynik chyba za bardzo nas uspokoił, bo druga połowa była o wiele słabsza. Popełnialiśmy dużo strat oraz błędów w ustawieniu, głównie w środku pola. Świetnie w bramce spisywał się za to Przemek Niesyto. Nieco nerwowości spowodowała stracona w 77 minucie bramka, jednak w końcówce przeciwnik nam już nie zagroził i dowieźliśmy korzystny wynik do końca. Teraz czeka nas decydujący mecz o mistrzostwo z Łaziskami, który musimy wygrać."

MKS Iskra Pszczyna - APN Tychy 2-1 (2-0)
Bramki: 1:0 Kamil Komraus (17.), 2:0 Kamil Bałuch (22.), 2:1 (77.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Niesyto - Popek, Ploch (65' Dzida), Żupa, Dębski, Gołek, Komraus, Wiera, Cieśla (73' Sobstel), Prusek (79' Maroszek), Bałuch

Marcin Pastuszka
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj