pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 19 marca 2015
  • wyświetleń: 1062

Młodzicy: Pozbawieni pewności

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Dużej dawki piłkarskich emocji doznali w ostatni weekend zawodnicy rocznika 2002. Podopieczni Tomasza Kropidło w sobotę zagrali mecz Pszczyńskiej Ligi Młodzików oraz sparing z rocznikiem 2003, zaś w poniedziałek zmierzyli się z drużyną APN Tychy 2003.

Liga Młodzików: Iskra - Wisła Mała 15.03.2015
fot. Tomasz Kropidło


Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"O ile spacerkiem można nazwać starcie z LKS-em Wisła Mała w ramach Pszczyńskiej Ligi Młodzików, o tyle w dwóch kolejnych sprawdzianach było trudniej. Tej zimy już raz zmierzyliśmy się z Iskrą 2003 i tym razem rok młodsi koledzy zawiesili poprzeczkę nieco wyżej, co nie zmienia faktu, że to my byliśmy stroną dominującą i kontrolowaliśmy przebieg boiskowych wydarzeń.

Cenną lekcję sprawili nam za to gracze APN Tychy 2003. Tyszanie szybciej grali piłką i byli dobrze zorganizowani w grze obronnej. Nasi obrońcy często zapominają o ataku na zawodnika z piłką, przez co rywale z dużą łatwością przedostawali się pod naszą bramkę. To obok pracy nad poprawą pewności siebie jedna z rzeczy, nad którą będziemy pracować. Musimy jednak także pamiętać o komunikacji, która praktycznie nie funkcjonuje w naszym zespole. Liczę, że czas będzie pracował na naszą korzyść, a kolejne sparingowe potyczki pozwolą notować większą ilość pozytywów."


Mecz w Pszczyńskiej Lidze Młodzików:
MKS Iskra Pszczyna 2002 - LKS Wisła Mała 10:1

Mecze sparingowe:
MKS Iskra Pszczyna 2002 - MKS Iskra Pszczyna 2003 5:1

MKS Iskra Pszczyna 2002 - APN Tychy 1:2

Tomasz Kropidło
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj