pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 16 lutego 2015
  • wyświetleń: 1311

LF: Turbo na tronie! A Puchar...

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

W miniony weekend zakończyły się zmagania w Lidze Futsalu Pszczyna-Suszec- Goczałkowice. Poznaliśmy nowych mistrzów, którymi zostali zawodnicy beniaminka ekipa Turbodymomenów ze Studzienic. Znamu już także wszystkich medalistów oraz zespoły, które uzyskały awanse czy też spadły do niższych klas rozgrywkowych. Na wszystkich czeka jednak jeszcze jedno trofeum - Puchar Ligi.

Turniej o halowy Puchar Ligi odbędzie się w niedzielę 22 lutego. W przypadku dużej ilości zgłoszonych drużyn istnieje możliwość, że turniej będzie rozegrany w ciągu dwóch dni (sobotnie popołudnie oraz cała niedziela). Na chętne drużyny czekamy do piątku 13 lutego.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowysport@posir.pszczyna.pl wpisując: nazwę drużyny + telefon kontaktowy zaś w temacie maila wpisując "Puchar Ligi LF".

Harmonogram gier pucharowych oraz regulamin turnieju podamy po zakończeniu zgłoszeń. Jest to jednak turniej ściśle związany z ligowymi rozgrywkami halowymi dlatego też uczestniczą w nim tylko drużyny z Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec- Goczałkowice zaś zespoły muszą występować w takich składach w jakich kończyły ligowe zmagania w sezonie 2014/2015.

W niedzielę 22 lutego odbędzie się także uroczyste podsumowanie oraz zakończenie sezonu pod dachem. Zapraszamy wszystkich uczestników do odbioru pamiątkowych upominków oraz po zwrot kaucji a zwycięzców po puchary oraz medale. Godzina oraz miejsce rozdania nagród zostanie podane po zakończeniu zgłoszeń na Puchar Ligi.

Drużyny zgłoszone do Pucharu Ligi (stan na dzień 12.02.2015)
- POSiR Pszczyna
- Sew- Met Piasek
- Torpeda papa Smerf
- Profi M -Tec Pszczyna
- Termex
- Ełka Team
- Gaz Robi Gaz
- Piwkarzyki Tychy
- OPR Piasek
- Zett Łebecki Team

Andzejek, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj