pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 8 lutego 2015
  • wyświetleń: 1149

MLF: Puchar Ligi - harmongram gier

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

W niedzielę 8 lutego pod dachem hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbędzie się turniej Pucharu Ligi MLF. W sobotę w trakcie rozgrywek ligowych odbyło się losowanie pucharowych zmagań. Start o godzinie 9:00.

MLF Puchar Ligi - harmonogram

Chęć walki o Puchar Ligi wyraziło aż 14 ligowych drużyn, które w drodze losowania zostały podzielone na trzy grupy. Dwie pięciosezpołowe oraz jedną czterozespołową. W grupach grać będziemy systemem każdy z każdym. Do fazy pucharowej awans uzyskają trzy najlepsze drużyny z grup pięciozespolowych oraz dwie drużyny z grupy czterozespołowej, które zagrają ze sobą w meczach ćwierćfinałowych.

Gra w pucharze toczyć się będzie podobnie jak w rozgrywkach ligowych z tą różnicą, że mecze trwać będą 10 minut bez zmiany stron. Trzecie i każde następne przewinienie, karane bezpośrednim rzutem wolnym będzie skutkować przedłużonym rzutem karnym.

Nie ma czasu dla drużyn, a zegar będzie zatrzymywany tylko na sygnał sędziego. Podobnie jak w lidze

Żółta i czerwona kartka podobnie jak w lidze będzie wiązała się z karą czasową dla zawodnika (2 minuty kartka żółta, 5 minut kartka czerwona).

W fazie pucharowej mecze muszą zakończyć się wygraną jednej z drużyn, dlatego w przypadku remisu po regulaminowych 10 minutach zarządzone zostaną rzuty karne (trzy serie, a następnie aż do skutku).

Początek zmagań w grupie M zaplanowano na godzinę 9:00, grupa L wystartuje o 11:00, zaś grupa F o 13:00.

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj