pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 grudnia 2014
  • wyświetleń: 864

Maluchy: Turniej Mikołajkowy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Nie było mocnych na drużynę pszczyńskiej Iskry w III Turnieju Mikołajkowym, który w ubiegłą sobotę odbył się pod dachem goczałkowickiej hali.

Turniej Mikołajkowy 06.12.2014
fot. Sebastian Cieszko


Komentarz trenera Mateusza Piesiura:
"GOSiR Goczałkowice-Zdrój był areną III turnieju mikołajkowego organizowanego przez Soccerkids Łąka. Tym razem wystąpili w nim nasi młodzi zawodnicy z rocznika 2007. Nasz zespół dodatkowo wzmocniony Błażejem Kokotem i Kamilem Cieszko, którzy na co dzień trenują z rocznikiem 2005, praktycznie nie miał sobie równych i pewnie wygrał wszystkie spotkania strzelając aż 39 bramek!

Dodatkowo Błażej Kokot może pochwalić się wyróżnieniem najlepszego zawodnika turnieju. Zauważam, że chłopcy z każdym rozegranym turniejem stają się coraz bardziej pewni siebie i nie boją się podejmować ważnych decyzji na boisku. Jako trener bardzo się cieszę z postawy chłopaków."


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie
Robert Witkowski, Kamil Cieszko, Sergiusz Wesołek, Michał Jasiński, Błażej Kokot, Nikodem Bielecki, Paweł Grygier, Dawid Komraus, Daniel Jurczyga, Jakub Stawowy.

Mateusz Piesiur, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj