pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 22 września 2014
  • wyświetleń: 1114

Trampkarze: Przełamanie z liderem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odnieśli trampkarze Iskry Pszczyna grający w I wojewódzkiej lidze, a w pokonanym polu zostawili liderujący zespół Górnika Zabrze.

Trampkarze: Iskra - Górnik Zabrze 20.09.2014
fot. Andzejek


- Mimo, iż w meczu to goście z Zabrza byli zdecydowanym faworytem, wiedzieliśmy, że dzięki mądrej grze możemy sprawić niespodziankę i pokusić się o zdobycz punktową. Tak też wyglądało sobotnie spotkanie. Górnik częściej posiadał piłkę, a my byliśmy nastawieni na szybkie kontry. Jak się okazało pomysł na ten mecz sprawdził się w stu procentach i po mądrej, dobrej grze wygraliśmy 2:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Kacper Bieszczad, druga bramka była bramką samobójczą - komentuje trener Mateusz Piesiur.

MKS Iskra Pszczyna - KS Górnik Zabrze 2:1 (0:1)
bramki: 0:1 Łukasz Zjawiński (27.), 1:1 (58. - samobójcza), 2:1 Kacper Bieszczad (62.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Tomasz Bojko, Bartosz Kokot, Patryk Mizera, Dawid Growiec, Dawid Fusek, Wojciech Kokot, Jakub Pysz, Patryk Rom, Eryk Soloch, Remigiusz Żyła, Daniel Gryman oraz Wojciech Dygowski, Kacper Bieszczad. Trener: Mateusz Piesiur.

Mateusz Piesiur, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj