pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 17 września 2014
  • wyświetleń: 1785

Regaty w żeglarskiej klasie Omega

Jezioro Goczałkowickie po raz kolejny było areną regat w żeglarskiej klasie Omega. Tym razem na "śląskim morzu" ścigali się pracownicy śląskich spółek wodociągowych oraz samorządowcy.

Regaty "Silesian Water Cluster’s Sailing Cup" organizowane przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów odbyły się już po raz szósty. W zawodach wzięło udział 17 załóg reprezentujących przedsiębiorstwa wodociągowe z województwa śląskiego, a także jacht kluby śląskich samorządów, w tym Starostwa Powiatowego w Pszczynie.

Imprezę uroczyście otwarli senator Bogusław Śmigielski, starosta pszczyński Paweł Sadza oraz wójt gminy Goczałkowice-Zdrój Gabriela Placha.

Najlepsza w dwubiegowych zmaganiach okazała się załoga Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Dąbrowie Górniczej przed ekipą Zapory Goczałkowice oraz Jacht Klubu Pszczyna. Na czwartym miejscu dopłynęli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Pszczynie.

Regaty GPW

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.