pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 24 lipca 2014
  • wyświetleń: 2073

Cheerleaderki z Brązową Jodłą

Pawłowickie cheerlederki z Klubu Sportowego Active Pawłowice zdobyły 3 miejsce i Brązową Jodłę w kategorii "Inne formy tańca" podczas 41. Międzynarodowego Festiwalu Harcerskiego Dzieci i Młodzieży, który odbywał się od 6 do 13 lipca w Kielcach.

Chearlederki pokonały 15 zespołów tanecznych. Występ pawłowickiego Klubu był połączony z obozem tanecznym. Członkinie Klubu brały udział w warsztatach tanecznych z barre ou sol i tańca współczesnego. Zdobyły wiedzę, umiejętności, ale też nowych znajomych. Najbliżej poznały się z zespołem z Kanady, z którym mieszkały na jednym piętrze.

Poza warsztatami i wieloma występami dziewczyny brały udział w codziennym, porannym joggingu, jeździły na rolkach, uczyły się nowych układów, uczestniczyły w grach i zabawach integracyjnych zorganizowanych przez harcerzy. Najmłodsza, 7-letnia tancerka Julianna Łuc powiedziała po obozie yo był mój pierwszy wyjazd bez rodziców. Na początku trochę tęskniłam, ale już po 2 dniach nie miałam czasu myśleć o rodzicach. Obóz był super, nie mogę doczekać się kolejnego!.

41. Międzynarodowy Festiwal Harcerski Dzieci i Młodzieży - 6-13.07.2014 · fot. KS ACTIVE


Trenerka dziewcząt, Bernadeta Wróbel również nie kryje zadowolenia z udziału w Festiwalu - jestem bardzo dumna z moich dziewczyn! Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że potrafią być tak zdyscyplinowane i pomocne. Zdobycie Brązowej Jodły oznacza, że dziewczęta osiągnęły wysoki poziom taneczny. Trenujemy od 3 lat i nasza ciężka praca w końcu przynosi efekty. Życzę dziewczętom dużo motywacji i chęci do spełniania swoich marzeń związanych z tańcem.

Najbliższy casting do zespołu odbędzie się już 15 września o godzinie 16.00 w sali do aerobiku Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach. Klub zaprasza do trenowania dzieci w wieku od 6 lat.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.