pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 1 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1307

Żaki: Ciekawie w Żorach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W sobotę żaki Iskry (rocznik 2003) grały sparingowo w Żorach. Na dużym boisku toczyły się równolegle dwa mecze. MKS Żory i Iskra Pszczyna grały na dwa składy. Każdy mecz trwał 3x30 minut, a nasi zawodnicy zmieniali się przechodząc co jakiś czas z jednego meczu do drugiego.

Na jednym boisku padł wynik 12:2 dla gospodarzy, a na drugim 12:7 dla Iskry. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Kacper Kiermasz 4, Patryk Zakrzewski 4, Kacper Utrata 2, Daniel Markiewicz 2, Krzysztof Krawczyk i Michał Ożóg.

Komentarz trenera Szymona Żurawieckiego:
"Był to pierwszy mecz sparingowy rozegrany na boisku i zależało mi głównie na tym, żeby chłopcy pobiegali i zapoznali się na nowo z grą na dużym boisku. Po kilku miesiącach treningów w salkach potrzebujemy dwóch tygodni, żeby w pełni przestawić się na boisko. Widać było braki, które wynikają z małej ilości treningów na boisku, ale niektóre akcje mogły sie podobać. Na lewej pomocy ofensywnymi rajdami popisywał się Daniel Markiewicz, Kacper Kiermasz strzelił piękną bramkę z rzutu wolnego, a Patryk Zakrzewski świetnie radził sobie z większymi od siebie obrońcami i błysnął skutecznością. Wyjazd do Żor był napewno męczący, każdy z meczów trwał 1,5 h i grając równocześnie dwa mecze, nie było praktycznie zawodnika, który mógłby chwile odpocząć, ale myślę że te mecze zaprocentują w przyszłości."

Skład MKS Iskra Pszczyna:
Dawid Orzechowski, Kacper Kiermasz, Dorian Wojciech, Błażej Kokot, Kacper Zientek, Kacper Utrata, Patryk Zakrzewski, Michał Ożóg, Mikołaj Pękała, Daniel Markiewicz, Kamil Mikołajczyk, Paweł Stebel, Michał Klim, Krzysztof Krawczyk, Błażej Chwiendacz, Dawid Czempas, Jacek Witala, Wojciech Szpek. Trener: Szymon Żurawiecki

Szymon Żurawiecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.