Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 5 marca 2014
  • wyświetleń: 873

Trampkarze mł.: na zielonej Łące

W sobotę na naturalnej murawie boiska w Łące swój pojedynek rozegrali trampkarze młodsi z rocznika 2002. Po ciekawym i emocjonującym meczu minimalnie lepsza okazała się pszczyńska drużyna.

Komentarz trenera Marcina Pastuszki:
"Rozegraliśmy kolejny mecz sparingowy, tym razem po raz pierwszy w tym roku na naturalnej nawierzchni. Pierwsza połowa to głównie lekka przewaga gospodarzy, z którymi regularnie przegrywaliśmy w ostatnim czasie. Mieliśmy kłopot z panowaniem nad piłką, rozegraniem akcji. Jednak im mecz trwał dłużej tym obraz gry zaczynał się odwracać. W drugiej połowie gra wyglądała o wiele lepiej czego dowodem są cztery zdobyte bramki. Wygrywaliśmy dużo pojedynków 1x1, obrona grała pewnie. Naprawdę muszę pochwalić wszystkich zawodników za ten mecz. Widać postępy w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Wynik oczywiście podobnie jak w pozostałych sparingach nie jest najważniejszy, jednak sprawia, że zapał do pracy każdego dnia rośnie. Oby tak dalej."

LKS Łąka - MKS Iskra 2002 3-4 (2-0)
Bramki: Ogrodnik 2x, Nachyła, Czorny

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Moroń, Kościelny - Czorny, Wieciech, Beberok, Musiolik, Lazar, Ochot, Góralczyk, Ogrodnik, Nachyła, Czulak, Zych, Maśka

Marcin Pastuszka, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.