pless.pl

Reklama

Sport

  • 21 lutego 2014
  • wyświetleń: 3209

Zawody Chrobrego w narciarstwie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Mimo tego, że zima w tym roku bardziej przypomina wiosenną aurę, młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie, spotkała się na narciarskim stoku aby rywalizować w siódmych już, mistrzostwach szkoły w narciarstwie i snowboardzie.

Do zawodów zgłosiło się 36 zawodników, którzy rywalizowali na stoku narciarskim Złoty Groń w Istebnej. Zawody te, które odbyły się 6 lutego, były również eliminacją do zawodów powiatowych. Narciarzy i snowboardzistów mogliśmy na trasie zobaczyć dwukrotnie, a o zajętym miejscu decydowała suma czasów obu przejazdów. Po zawodach zawodnicy mogli skorzystać z dobrze przygotowanych tras w ośrodku Złoty Groń i spędzić jeszcze kilka godzin na nartach.

Wyniki zawodów:

Narty - dziewczęta
1. Katarzyna Main
2. Karolina Ćwiok
3. Katarzyna Jacek
4. Paulina Konieczny
5. Weronika Skowron

Narty - chłopcy
1. Przemysław Głąbek
2. Aleksander Rokita
3. Tomasz Nowok
4. Jakub Myszor
5. Marcin Nocoń

Snowboard - chłopcy
1. Jakub Bizoń
2. Maciej Marek
3. Łukasz Kuśnierz
4. Dominik Skapczyk

Snowboard - dziewczęta
1. Weronika Kaszok
2. Aleksandra Wybrańczyk

Janusz Mirek / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj