Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 28 października 2013
  • wyświetleń: 1513

Zimny oświęcimski prysznic

Dwa spotkania rozegrały siatkarki z rocznika 2000 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna. Najpierw w wyjazdowym sparingu rywalizowały ze Źródełkiem Katowice, potem w ramach 2. kolejki Oświęcimskiej Ligi Siatkówki Kobiet zmierzyły się z zespołem Setbol SP 11 Oświęcim.

UKS OLSK 2.kol
W drugim meczu Oświęcimskiej Ligi Siatkówki Kobiet UKS Centrum przy POSiR Pszczyna uległ 1:2 Setbolowi. · fot. POSiR Pszczyna


Oba spotkania zakończyły się niestety porażkami pszczyńskiego zespołu: ze Źródełkiem 0:4, zaś z Setbolem 1:2 (26:24, 12:25, 10:15).

Komentarz trenera zespołu Mariusza Błaszczyka
"Po meczu sparingowym z mocnym zespołem Źródełka Katowice można było z optymizmem patrzeć na oczekujący nas mecz Oświęcimskiej Ligi z Setbolem. Pomimo przegranej w Katowicach, zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony, nie popełniając dużej ilości błędów własnych, szczególnie w zagrywce jak i w ataku. Dziewczęta wykazały się dużym zaangażowaniem i chęcią walki. Mecz z Setbolem okazał się dla nas zimnym prysznicem, obnażając nasze słabe punkty. Po zaciętej wygranej pierwsze partii nie potrafiliśmy pójść za ciosem i konsekwentnie realizować założeń meczowych. Duża nerwowość w naszych poczynaniach, brak komunikacji i duża ilość błędów nie wymuszonych spowodowały, że do głosu doszły zawodniczki Setbola. Oświęcimianki dzięki ofiarności w obronie i lepiej funkcjonującej zagrywce przechyliły szale zwycięstwa na swoją stronę.Trema meczowa odgrywa zbyt dużą rolę w naszych poczynaniach nie pozwalając pokazać nam tego co potrafimy. Na pewno ogranie się w Oświęcimskiej Lidze będzie już niedługo procentować".

Sparing
Źródełko Katowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 4:0
UKS wystąpił w składzie: Natalia Poleś, Agnieszka Kędzior, Paulina Balcarek, Martyna Kuś, Martyna Wala, Agata Larysz, Natalia Szmuk, Agata Malarek, Wiktoria Puchałka oraz Natalia Żołneczko.

2. kolejka Oświęcimskiej Ligi Siatkówki Kobiet
Setbol SP 11 Oświęcim - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 (24:26, 25:12, 15:10)
UKS wystąpił w składzie: Natalia Poleś, Agnieszka Kędzior, Paulina Balcarek, Martyna Kuś, Martyna Wala, Agata Larysz, Natalia Szmuk oraz Natalia Żołneczko.

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.