Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 24 października 2013
  • wyświetleń: 1306

MLF: Zgłoszenia do dzisiaj!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy współudziale Pszczyńskiej Fundacji Wspierania i Rozwoju Sportu zaprasza młodych piłkarzy do udziału w siódmej edycji Młodzieżowej Ligi Futsalu.

LF: Piłka 2012/2013
fot. Andzejek


Po raz trzeci będzie z nami BTS Rekord Bielsko-Biała. Ekstraklasowa drużyna futsalu podobnie jak w latach ubiegłych będzie patronować pszczyńskim rozgrywkom, a także ufunduje nagrody dla najlepszych drużyn. Ponadto sztab szkoleniowy bielskiej drużyny będzie obserwował rozgrywki a wyróżniający się zawodnicy MLF mogą liczyć na zaproszenie do treningów w bielskiej ekipie.

My już dziś zapraszamy i oficjalnie rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń, które zakończą się w piątek 25 października. Naturalnie chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób zagrało w ligowych rozgrywkach, ale dysponujemy ograniczonymi możliwościami czasowymi, dlatego pamiętając o sporym zainteresowaniu w poprzednich latach i z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc przypominamy, że będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia dokonać można bardzo prosto. Wystarczy przesyłać na adres sport@posir.pszczyna.pl "Zgłoszenie do MLF", w który zawarte będą informacje:
- nazwa drużyny
- miejscowość (siedziba drużyny)
- imię i nazwisko kapitana/osoby kontaktowej
- numer telefonu kontaktowego

Informacje o zgłoszonych drużynach będą systematycznie aktualizowane w/g kolejności przesłanym zgłoszeń.

System rozgrywek uzależniony będzie naturalnie od liczby chętnych drużyn. O szczegółach uczestnicy zostaną poinformowani po zakończonych zapisach na spotkaniu organizacyjnym.

Ważną informacją jest na pewno to, że w rozpoczynającym się sezonie 2013/2014 do udział w rozgrywkach ligowych dopuszczeni będą zawodnicy urodzeni pomiędzy 1999 a 1994 rokiem, przy czym w składzie zgłoszonej drużyny może być maksymalnie trzech zawodników urodzonych w roku 1994.

Podobnie jak w poprzednich edycjach także i teraz w ramach opłaty wpisowej wszystkie drużyny otrzymają komplet koszulek.

Szczegółowy regulamin, wszelkie nowości i zmiany zostaną ogłoszone na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w poniedziałek 28 października w sali konferencyjnej hali POSiRu (ul. Zamenhofa 5a) o godzinie 19.30. Już dziś uprzedzamy, że obecność przedstawicieli zgłoszonych ekip w trakcie zebrania będzie OBOWIĄZKOWA!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy na w/w adres lub tel. 665 736 645 oraz 501 582 591.

Przypominamy, iż zawodnicy występujący w poprzednim sezonie w zespołach: Nadwiślana Góra oraz Znicz Jankowice zgodnie z regulaminem są zawieszeni na rok od momentu oddania walkowerem drugiego spotkania w sezonie 2012/2013

Zgłoszone zespoły
(stan na 25.10.2013 godz. 10.00)
- Torpeda Papa Smerf
- Wybrzeże klatki schodowej
- Amatorzy
- Gaz robi Gaz
- Buła i spóła
- Debeściaki
- Malibu Suszec
- Pączusie
- Rafał Ulman i Synowie
- Majstry
- Dziewięć Dziewięć
- Baranki Pańskie
- Stado Pędzących Kebabów
- Ekwilibrystyczni Gibraltarczycy
- Piranie 2
- 13 dzielnica
- Republika Podwórkowej Taktyki.

POSiR Pszczyna, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.