Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 13 października 2013
  • wyświetleń: 731

Trampkarze mł: Gra lepsza niż wynik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Wyjazd na boisko lidera Tyskiej Ligi Trampkarzy Młodszych nie przyniósł niespodzianki. Nieco przestraszeni gracze z Iskry dali się zaskoczyć gospodarzom w końcówce pierwszej odsłony i te kilka słabszych minut zdecydowało o końcowym wyniku.

Trampkarze: Pniówek Pawłowiec - Iskra 11.10.2013
fot. Andzejek


Komentarz trenera Marcina Pastuszki:
"Zmierzyliśmy się z niepokonaną i zdecydowanie najlepszą drużyną w naszej grupie. Jednak wynik tego spotkania nie do końca oddaje przebieg meczu. W pierwszej połowie szybko, bo już w 1 minucie straciliśmy bramkę, jednak przez następne 20 minut toczyliśmy równorzędną walkę z gospodarzami, stwarzając sobie co najmniej 2 sytuacje bramkowe. Później nastąpiła lawina niewytłumaczalnych błędów i rywale nie mieli problemu z odskoczeniem z wynikiem. Druga połowa była bardzo otwarta, zdobyliśmy dwie bramki, tracąc ich pięć. Wynik trochę za wysoki, z gry mimo wszystko można być delikatnie zadowolonym. Okazja do rehabilitacji w czwartek w Kryrach."

GKS Pniówek Pawłowice - MKS Iskra Pszczyna 9:2 (5:0)
Bramki: Oskar Sobek, Kacper Beberok

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Michał Moroń, Maciej Ochot, Kacper Beberok, Bartosz Musiolik, Dawid Lazar, Dominik Wieciech, Bartosz Bernard, Adam Góralczyk, Jakub Ogrodnik, Jakub Czorny, Paweł Czulak, Oskar Sobek. Trener: Marcin Pastuszka

Marcin Pastuszka, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.