Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 11 października 2013
  • wyświetleń: 1286

Maluchy rozpoczynają treningi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W minioną sobotę 5 października na boisku Piast w Pszczynie odbył się nabór do najmłodszych roczników Szkółki Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna. Spora grupa dzieci, która zjawiła się, aby poruszać się na świeżym powietrzu została teraz podzielona na grupy i od 15 października rozpocznie regularne zajęcia.

Nabór do szkółki 05.10.2013
fot. Andzejek


Oświadczenie i zgoda rodziców
Lista zawodników - nabór 05.10.2013

Z treningami ruszamy już w najbliższy wtorek. W ciągu dwóch najbliższych tygodni wszystkie zajęcia odbywać się będą na boisku Orlik przy hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie przy ulicy Zamenhofa 5a.

Grupa młodsza, czyli dzieci z roczników 2010 i 2009 swoje zajęcia będzie miała we wtorki oraz piątki o godzinie 16:00. Nieco starsi czyli rocznik 2008 oraz 2007 swoje zabawy ruchowe z piłką ma w środę godz. 16:00 oraz piątek godz. 17:15.

W plikach do pobrania znajdują się nazwiska dzieci, które były obecne na sobotnich naborach i zostały już przydzielone do swoich grup. Od razu chcemy jednak uspokoić rodziców, że w zalączonym pliku z listą dzieci to tylko podział na roczniki a nie grupy szkoleniowe. Zajęcia odbywać się będą bowiem w podziale na mniejsze grupy, a prowadzić je będzie jednocześnie kilku trenerów.

Dodatkowo informujemy, że mali piłkarze, którzy z różnych przyczyn nie dotarli w sobotę na boisko Piast zapraszamy bezpośrednio na pierwsze zajęcia ze swoim rocznikiem. Rodziców nowych zawodników, którzy jeszcze nie oddali zgody na udział w zajęciach zachęcamy do pobrania dokumentów ze strony i dostarczenie trenerowi bezpośrednio przed zajęciami.

Treningi rocznik 2010 i 2009
boisko Orlik w Pszczynie (przy hali POSiR) ul. Zamenhofa 5a
- wtorek, godzina 16:00
- piątek, godzina 16:00

Treningi rocznik 2008 i 2007
boisko Orlik w Pszczynie (przy hali POSiR) ul. Zamenhofa 5a
- środa, godzina 16:00
- piątek, godzina 17:15

Przypominamy także, że miesięczny koszt zajęć dla najmłodszych to 50 złotych.

Nabór do Szkółki Piłkarskiej 05.10.2013 · fot. Andzejek


Na naborach pojawiły się także dzieci z roczników 2006 oraz 2005, które już rozpoczęły treningi w swoich grupach wiekowych. Prosimy zatem wszystkich starszych zawodników, którzy są zainteresowani zajęciami w Szkółce Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna o kontakt bezpośrednio z trenerami danego rocznika. Numery kontaktowe do trenerów podane są w informacjach dla rodziców w menu górnym klikając w dany rocznik szkółki.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panem Wojciechem Bałuchem tel. 665 736 645 lub na klubowego maila: klub@iskra.pszczyna.pl

Pragniemy także serdecznie podziekować Pszczyńskiej Fundacji Wspierania i Rozwoju Sportu za pomoc i wsparcie podczas przeprowadzenia naboru.

Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.