Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 4 października 2013
  • wyświetleń: 1395

Zgłoszenia do Ligi Siatkówki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju zapraszają do udziału w Lidze Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice! Rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów do rozgrywek.

Liga Siatkówki sezon 2013/14
fot. POSiR


Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną (sporto@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "LS") do 20 października. W zgłoszeniach prosimy podawać nazwę zespołu, miejscowość "siedziby", imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon kontaktowy.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 października w hali POSiR w Pszczynie (godz. 19.00; obecność przedstawiciela zespołu obowiązkowa). Przewidywany start rozgrywek wyznaczony jest na 26 października.

Rozgrywki Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice organizowane są przez dwa ośrodki sportowe: POSiR Pszczyna i GOSiR Goczałkowice-Zdrój. Mecze rozgrywane są w dwóch halach: POSiR w Pszczynie oraz "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju. Każde spotkanie rozgrywane jest do trzech zwycięskich setów. Wpisowe do rozgrywek będzie podobne do tego, które obowiązywało w poprzednim sezonie.

Do udziału w rozgrywkach zapraszamy amatorskie zespoły siatkarskie, zarówno te które występowały w poprzednich edycjach ligi, jak i te, które do tej pory nie rywalizowały w naszych zmaganiach. Gwarantujemy odpowiednią obsługę rozgrywek pod kątem opieki technicznej, sędziowskiej i medialnej. Oczywiście na zakończenie nie zabraknie nagród, nie tylko dla najlepszych.

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.