Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 2 października 2013
  • wyświetleń: 1618

Piłka dla najmłodszych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

Już w najbliższą sobotę ruszają nabory do najmłodszych grup szkoleniowych prowadzonych przez Szkółkę Piłkarską Miejskiego Klubu Sportowego Iskra Pszczyna. Jeśli Twoje dziecko potrzebuje sporo ruchu i chce miło spędzać czas z rówieśnikami zapraszamy na nowe zajęcia.

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie!
Sobota, 05.10.2013 godzina 10:30 boisko Piast w Pszczynie

Szkółka Piłkarska MKS Iskra Pszczyna
fot. Andzejek


W najbliższą sobotę 5 października na boisku Piast w Pszczynie przy ulicy Kaziemierza Wielkiego 4 obok Zespołu Szkół nr 1 odbędą się pokazowe zajęcia wraz z naborami do najmłodszych grup. Zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2007, 2008, 2009 i 2010 na piłkarskie zabawy z wykwalifikowanymi trenerami.

Rejestracja chętnych rozpocznie się o godzinie 10:30. W sobotnich zajęciach będzie mogło wziąć udział każde dziecko, które zgłosi się z rodzicem do naszego bura, które w sobotni poranek znajdować się będzie przy boisku i wypełni formularz zgłoszeniowy.

Informujemy, ponadto, że nabory odbędą się bez względu na warunki atmosferyczne, choć wszyscy liczymy, że pogoda będzie sprzyjać. Prosimy także, aby dzieci, które chcą uczestniczyć w zajęciach przyszły ubrane w strój sportowy.

Dodatkowych informacji można uzyskać u Pana Wojciecha Bałucha tel. 665736645.

Zapraszamy także starsze dzieci na nasze zajęcia. Jeśli ktoś chciałby spróbować swoich sił w zespołach Iskry Pszczyna a jeszcze ma jakieś wątpliwości lub nie wie się zapisać do naszego klubu zapraszamy także w sobotę na boisko Piast gdzie będzie można uzyskać wszelkiego typu informacje o treningach w naszej Szkółce.

Sobota, 05.10.2013 godzina 10:30 boisko Piast w Pszczynie

Serdecznie zapraszamy!

źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.