pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 24 września 2013
  • wyświetleń: 632

Trampkarze młodsi: Dziwny mecz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Jest pierwsza wygrana w Lidze Trampkarzy Młodszych Podokręgu Tychy. W poniedziałkowe popołudnie na boisku Piast trampkarze młodsi pszczyńskiej Iskry okazali się lepsi od graczy ze Studzionki.

Trampkarze młodsi: Iskra - LKS Studzionka 23.09.13
fot. Andzejek


Komentarz trenera Marcina Pastuszki:
"Zagraliśmy bardzo dziwny mecz, w którym przeciwnik stworzył sobie może jedną dobrą okazję do zdobycia bramki, a mimo to mecz zakończył z trzema trafieniami. Wynikało to niekoniecznie ze słabej gry obronnej całego zespołu (bo ta wyglądała poprawnie), co z indywidualnych błędów poszczególnych zawodników. Na szczęście potrafiliśmy skutecznie odskoczyć rywalom i wygrać ten mecz. Najpierw Bartek Musiolik wykorzystał podanie Adama Góralczyka, następnie bramkę dołożył Sobek. W drugiej połowie strzelał już tylko Kuba Ogrodnik. Cieszy na pewno ilość stwarzanych sytuacji, jednak często brakuje precyzji, chłodnej głowy czy po prostu szczęścia i z pewnością nad tymi elementami należy jeszcze mocniej pracować na treningach."

Zdjęcia z meczu wkrótce.

MKS Iskra Pszczyna - LKS Studzionka 4-3 (2-2)
bramki: Musiolik, Sobek, Ogrodnik (2x)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Michał Moroń, Dawid Lazar, Bartosz Musiolik, Kacper Beberok, Bartosz Bernard, Adam Góralczyk, Jakub Nachyła, Jakub Ogrodnik, Dominik Wieciech, Oskar Sobek, Maciej Ochot, Jakub Czorny. Trener: Marcin Pastuszka

Marcin Pastuszka, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj