pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 14 lutego 2013
  • 15 marca 2013
  • wyświetleń: 4972

Gala MMA w Bielsku-Białej

15 marca w klubie "Klimat" w Bielsku-Białej odbędzie się gala "PLMMA 12 Black Dragon", na której widzowie będą mogli zobaczyć osiem pojedynków w formule MMA.

mma


W walce wieczoru, rozgrywanej na zasadach MMA, wystąpi Mistrz Świata w Kickboxingu, Gerard Linder (2-0) z pobliskiego Andrychowa, reprezentujący Black Dragon. Będzie to trzecia walka tego zawodnika w formule MMA po wielu sukcesach w tzw. uderzanych formułach.

Gerard Linder świetnie zaprezentował się całej Europie podczas ubiegłorocznej gali Biggers Better 17, która odbyła się w Andrychowie, gdzie pokonał mistrza Muay Thai, Sanera z Tajlandii. W formule MMA także nie zawodzi, o czym świadczą już dwie wygrane walki. W jednej pokonał Przemysława Dobiałę z Poznania, a w drugiej zaś Hindusa, Jathindera Ghera.

Na razie utytułowany zawodnik czeka na ogłoszenie rywala i jest to ostatnia niewiadoma karty walk, która jest już niemal kompletna. Na razie trwają rozmowy z zawodnikami spoza Polski i być może na walkę uda się zakontraktować klasowego rywala z zagranicy.

Większą część karty walk wypełnią miejscowi zawodnicy z jednego z najlepszych klubów MMA w naszym kraju, a mianowicie Berkserkers Team Bielsko-Biała. Wśród nich są zawodnicy, którzy już osiągają spore sukcesy, tak jak Grzegorz Sajbor (1-0), który świetnie pokazał się na piątej edycji cyklu PLMMA, która także odbywała się w klubie "Klimat" w Bielsku-Białej.

Gala "PLMMA 12 Black Dragon" z całą pewnością znów będzie wielkim wydarzeniem i tym razem przeprowadzona zostanie w oktagonalnej klatce. Bilety na to wydarzenie będzie można kupić w przedsprzedaży już od 13 lutego do 12 marca 2013 w klubie "Klimat" w Bielsku-Białej przy ul. Mostowej 5 (Centrum Handlowe "Sfera").

Rezerwacji biletów można dokonać pod numerem telefonu: +48 693 332 000. Informacje dotyczące gali na stronie www.black-dragon.pl.

Wstępna karta walk:
Main event:
61 kg: Gerard Linder (Black Dragon Andrychów) vs TBA
Pozostałe:
+93 kg: Wojciech Buliński (Emers Team Katowice) vs Adrian Gwioździk (Urso Fight Team Tomaszów Mazowiecki)
93 kg: Mateusz Sablik (Berserkers Team Bielsko-Biała) vs Wojciech Wesołowski (B-Zone MMA Kędzierzyn-Koźle)
84 kg: Mateusz Pogudz (Okniński Team Zgorzelec) vs Bogdan Pawlik (Forca Dęblin)
77 kg: Bartosz Brytan (Berserkers Team Bielsko-Biała) vs Adrian Kurek (Forca Dęblin)
70 kg: Grzegorz Sajbor (Berkserkers Team Bielsko-Biała) vs Daniel Oleksy (Forca Dęblin)
66 kg: Tomasz Boguszek (MMA Lubliniec) vs Filip Wolański (Grapling Kraków)
61 kg: Marcin Sypulski (Dybol Team Zabrze) vs Kamil Karkus (Łamator Racibórz

ab / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.