pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 13 lutego 2013
  • wyświetleń: 1792

Gospodarze najlepsi w turnieju

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj

Juniorzy LKS Goczałkowice zwyciężyli w turnieju futsalu o Puchar Kierownika Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju.

W zawodach uczestniczyło osiem zespołów: Czapla Kryry, Ogrodnik Cielmice, LKS Łąka, Iskra Pszczyna, LKS Brzeźce, LKS Rudołtowice, Nadwiślan Góra oraz wspomniana wcześniej drużyna gospodarzy - LKS Goczałkowice.

Gospodarze bez straty punktu awansowali z grupy z pierwszego miejsca do półfinału, trafiając na LKS Brzeźce. W półfinale dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę, gdzie dzięki dobrej postawie bramkarza LKS-u ekipa gospodarzy mogła cieszyć się z awansu. W drugim spotkaniu półfinałowym zawodnicy z Kryr pokonali pszczyńską Iskrę.

Gdy już było jasne kto z kim zagra w finale, przystąpiono do rozegrania meczów o dalsze miejsca. I tak w potyczkach o siódmą i piątą lokatę Nadwiślan Góra pokonał LKS Rudołtowice 3:1, a futsalowcy Ogrodnika Cielmice nie dali rady Łączanom 1:2. Dużo emocji przysporzył mecz o ostatnie miejsce na podium, gdzie dopiero w ostatnich sekundach padł zwycięski gol dla pszczynian, a ekipa z Brzeźc musiała zadowolić się czwartą pozycją.

Turniej o Puchar Kierownika Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji - 8.02.2013


W finale goczałkowiczanie jako pierwsi stracili gola, po czym szybko się zrewanżowali, strzelając swoim rywalom z Kryr dwie bramki. To wystarczyło, żeby doprowadzić ten stan do końca spotkania i wygrać całe zawody.

Na zakończenie piłkarskich zmagań zostały wręczone puchary i dyplomy oraz nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, którym został Przybyła Dawid z LKS Goczałkowice i najlepszego bramkarza, którym został Kamil Warzecha z LKS Brzeźce.

Klasyfikacja końcowa:
1. LKS Goczałkowice
2. Czapla Kryry
3. Iskra Pszczyna
4. LKS Brzeźce
5. LKS Łąka
6. Ogrodnik Cielmice
7. Nadwiślan Góra
8. LKS Rudołtowice

ab / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOSIR Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj