Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 4 lutego 2013
  • wyświetleń: 2937

Turnieju Futsalu Kobiet - zdjęcia

Zawodniczki Mitechu Żywiec zwyciężyły w IV Międzynarodowym Turnieju Futsalu Kobiet o Puchar Prezesa LKS Goczałkowice-Zdrój.

Zawody odbyły sie w ubiegłą sobotę, drugiego lutego w hali sportowej goczuś. Na parkiecie spotkało sie dziewięć zespołów: Tygryski Świętochłowice, Czarni Sucha Góra, Czeski HDF Holesov, Rekord B-B, KKS Zabrze, Polonia Tychy, wspomniany wcześniej Mitech Żywiec oraz dwie ekipy z Goczałkowic. Bardzo dobrze zaprezentowała się pierwsza goczałkowicka drużyna, na co dzień występująca w trzeciej lidze, której trenerem jest Szymon Stawowy.

IV Międzynarodowym Turniej Futsalu Kobiet o Puchar Prezesa LKS Goczałkowice-Zdrój - 2.02.2013 · fot. GOSiR Goczałkowice


W swojej grupie dziewczyny zajęły drugie miejsce, tym samym awansowały do półfinału, gdzie w dość nieoczekiwanych okolicznościach, mimo że jeszcze dwie minuty przed końcem były jedną nogą w finale, przegrały 1:2 z koleżankami z Zabrza. Druga goczałkowicka drużyna, prowadzona przez Marka Jacka w swoim debiucie na turnieju zajęła przedostanie miejsce.W drugim spotkaniu półfinałowym Rekord B-B uległ Mitechowi Żywiec. Po meczach półfinałowych, kiedy już było wszystko jasne, kto, z kim zagra w finale rozegrano mecze o dalsze miejsca. W meczu o siódme miejsce zagrały LKS Goczałkowice II, które uległy Tygryskom Świętochłowice 3:1.

W walce o piąte miejsce, po serii rzutów karnych i obronionych przez czeską bramkarkę dwóch z nich, HDF Holesov pokonał Czarnych Sucha Góra 4:3 ( wynik meczu 1:1). Na deser natomiast został mecz o ostatnie miejsce na podium, gdzie Rekord B-B minimalnie ale skutecznie pokonał goczałkowiczanki oraz wielki finał, w którym zawodniczki ekstra ligowego Mitechu Żywiec bezlitośnie wypunktowały KKS Zabrze 4:0.

Klasyfikacja końcowa:
1. Mitech Żywiec
2. KKS Zabrze
3. Rekord Bielsko - Biała
4. LKS Goczałkowice I
5. HDF Holesov
6. Czarni Sucha Góra
7. Tygryski Świętochłowice
8. LKS Goczałkowice I
9. Polonia Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.