Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 24 stycznia 2013
  • 12 lutego 2013
  • wyświetleń: 3235

Ferie zimowe z Goczusiem

Za nami:

Piłka nożna, siatkonoga, badminton, nurkowanie to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotował Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju w ramach akcji "Ferie zimowe z Goczusiem 2013".

Ferie Goczałkowice


Program Ferii z Goczusiem 2013

W poniedziałek jako pierwsi do rywalizacji wystartują piłkarze w turnieju siatkonogi, we wtorek i środę swoich sił w turniejach futsalu spróbują reprezentacje klas szkoły podstawowej oraz gimnazjalnej.

Od poniedziałku do piątku w okresie ferii zimowych o godz. 1400 dzieci i młodzież z Goczałkowic - Zdroju będzie mogła skorzystać z promocyjnych wejść na basen. W czwartek szkoła podstawowa pojedzie na łyżwy do Czechowic - Dziedzic, a tych co zostaną zapraszamy w wyznaczonych godzinach na gry w hali sportowej, gdzie będzie można zmierzy się w takich dyscyplinach jak koszykówka, siatkówka oraz piłka nożna.

Kto chce spróbować zanurzyć się pod wodę pod okiem instruktorów nurkowania, spróbować pooddychać powietrzem pod powierzchnią wody oraz doświadczyć podwodnego stanu nieważkości, serdecznie zapraszamy w piątek na godz. 14.00, warunkiem uczestnictwa w nurkowaniu jest ukończone 10 lat oraz posiadanie pisemnej zgody rodziców.

Drugi tydzień zmagań zaczniemy od turnieju badmintona, w którym zmierzy się gimnazjalna młodzież. We wtorek szkoła podstawowa zagra w unihokeja, a w środę halę sportową znowu opanują piłkarze, tym razem zmierzą się w otwartym turnieju futsalu, gdzie w drużynie jak co roku oprócz młodzieży gimnazjalnej może znaleźć się dwóch zawodników ze szkół ponadgimnazjalnych.

W czwartek szkoła podstawowa ponownie pojedzie na ślizgawkę, a gimnazjalistów zapraszamy na gry i zabawy, gdzie będzie można spróbować się w niecodziennych sportach jak np. turnieju w dwa ognie, torach przeszkód, wyścigach. W piątek w wyznaczonych godzinach zapraszamy wszystkich chętnych na gry w hali sportowej.

W sobotę najmłodsi adepci piłki nożnej wezmą udział w czwartym turnieju Goczuś Cup chłopców rocznika 2000 i młodsi. Ostatnią propozycją będzie zumba fitness, na którą zapraszamy panie i panów w każdym wieku w niedzielę 24 lutego na godzinę 15.00, warunkiem uczestnictwa będzie zakupienie cegiełki z której dochód zostanie przeznaczony na szczytny cel.

new / pless.pl, źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.