Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 22 stycznia 2013
  • 30 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2872

Turniej futsalu w Goczałkowicach

Druga Drużyna z Goczałkowic zwyciężyła w "Dziesiątym Jubileuszowym Turnieju Futsalu o Puchar Wójta Gminy Goczałkowice - Zdrój".

Futsal, goczałkowice


W zawodach wzięło udział siedem zespołów TS Tychy, LKS Bestwina, LKS Studzienice, Przełom Kaniów, LKS Bestwinka, trener Goczałkowic wystawił do zawodów dwie drużyny, gdzie w pierwszym zespole grali zawodnicy z większym stażem, a w drugim składzie postawił na młodzież. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę, ponieważ od samego początku chłopaki pokazywali, że dobrze czują się w grze na parkiecie wygrywając mecz za meczem.

Dopiero w piątym spotkaniu ekipie ze Studzienic udało się ograć ekipę z Goczałkowic. Dzięki tej sytuacji emocje towarzyszyły nam do końca, ponieważ ostatni mecz, gdzie goczałkowiczanie podejmowali ekipę z Bestwiny miał przesądzić o tym, kto stanie na pierwszym stopniu podium. Zespół wyszedł na ten mecz mocno zmotywowany i nie dał rywalowi żadnych szans wygrywając całe spotkanie 2:0. Pierwszej goczałkowickiej drużynie dzięki dwóm remisom i jednej wygranej udało się zająć przedostatnie miejsce w zawodach.

Na zakończenie piłkarskich zmagań Pani Wójt Gabriela Placha wraz z Prezesem LKS Ryszardem Waliczkiem wręczyli dyplomy i puchary oraz nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, którym został zawodnik LKS Goczałkowice Daniel Michniok i dla najlepszego zawodnika, który został zawodnik LKS Bestwina Kamil Szypuła.

Skład zwycięskiej drużyny: Daniel Michniok, Damian Maśka, Paweł Widłok, Piotr Mazur, Daniel Gawlak, Błażej Grygier, Maksymilian Żebrowski, Dawid Przybyła, Marek, Skipioł, Mateusz Siuta.

Klasyfikacja końcowa:
1.LKS Goczałkowice II
2.LKS Studzienice
3.LKS Bestwina
4.Przełom Kaniów
5.LKS Bestwinka
6.LKS Goczałkowice I
7.TS Tychy

new / pless.pl, źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.