pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 20 listopada 2012
  • wyświetleń: 561

Niezwykła impreza w hali POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Takiej imprezy w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie w jej pięcioletniej historii jeszcze nie było. Tym razem główna arena naszego Ośrodka została oblężona przez Indian Ameryki Północnej!

Indiański świat POW WOW 2012
Tancerze w tradycyjnych strojach indiańskich wzbudzali największe zainteresowanie wśród osób, które zdecydowało się przyjść na festiwal. · fot. POSiR Pszczyna


Pszczyna po raz trzeci była gospodarzem jesiennego Festiwalu Muzyki i Tańca Indian Ameryki Północnej "XI Indiański Świat POW WOW". Po raz pierwszy jednak impreza odbyła się w naszej hali.

Impreza ściągnęła miłośników kultury indiańskiej z Polski, Czech, Niemiec, a nawet Boliwii. Byli to tancerze, pieśniarze, bębniarze i osoby zajmujące się handlem towarów związanych z kultura indiańską. Bez wątpienia największym zainteresowaniem cieszyli się tancerze w tradycyjnych strojach indiańskich. Tym bardziej zachęcamy do zobaczenia galerii.

XI Indiański Świat POW WOW - 17-18.11.2012 · fot. POSiR Pszczyna, UM Pszczyna

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj